TOP 11 Gaya Keluarga Selebriti Raya Paling Meletop 2017

Pejam celik sudah 2 minggu lebih umat Islam meraikan Hari Raya. Indahnya berhari raya bersama yang tercinta. Tak kira keluarga, saudara mara mahupun rakan taulan.

Kebanyakan keluarga pasti akan mengenakan busana yang sedondon. Ada juga yang tak berkenan menyarungkan busana raya sedondon, katanya macam nak bernasyid. Adoi! 

Rasanya lebih meriah beraya bersama keluarga lebih-lebih lagi semuanya sedondon! Bila dah berkumpul di satu rumah, keluarga berlainan mengenakan busana berlainan tema. Barulah nampak warna-warni suasana hari raya!

Nah, jom tengok gaya keluarga selebriti yang hangat pilihan OHFESYEN . Mungkin keluarga yang tak berkenan untuk sedondon tu tukar fikiran lepas tengok senarai ni? Cute yet adorable gila okay.. 

#1 HANIS ZALIKHA

Aidilfitri 2017 ❤️ @hairulazreen @theyusufiskandar @bujibuchempel

A post shared by Hanis Zalikha (@haniszalikha) on

 

#2 VIVY YUSOF

We still can’t find Daniel’s pants. ? #ifyoufinditpleasereturn #alsomariamrefusedtowearnormalshoes (Mommy and Mariam both in matching @studio133biyan from @fashionvaletcom. Thank you for specially making this version for my baby girl ❤) #fvootd #vivyootd #duckscarves #studio133biyan #biyan #danielazimshah #mariamimanshah

A post shared by Vivy Yusof (@vivyyusof) on

#3 SCHAWALARA

Haaaa warna Hijau ni antara warna kegemaran #schawalara @jakeltextile #schawalaraxjakel

A post shared by Scha Alyahya (@schaalyahya) on

 

#4 ERIN MALEK

Selamat Hari Raya, Maaf Zahir & Batin from our lil family ?‍?‍?‍?❤️ #raya2017

A post shared by Erin Malek ? (@erinmalekofficial) on

#5 WAWA ZAINAL

Amboii attar??? 1st time photoshoot with anak2…attar kemain ..hahaha Baju by @wawazainalrtw X @limawaktuhq Photo by @muhammadzameer

A post shared by Wawa Zainal (@w4w4_zainal) on

 

#6 ROZITA CHE WAN

Open house.. #bluetheme #zsrcwfamily #15thsyawal #aaisyahdhiarana #rozitachewan #cheta #rcw . . ? @blackpepperproduction

A post shared by Rozita Che Wan (@rozitachewan1) on

#7 LINDA JASMINE

Hari Raya ke 4 di Johor

A post shared by linda jasmine (@official_lindajasmine) on

 

#8 EMMA SHAZLEEN  

First day of Raya with the fambam ❤️

A post shared by Emma Shazleen ?KL (@emmashazleen) on

 

#9 BUNGA CITRA LESTARI 

Baju Melayu for our open house.. ? #bungacitralestari #ashrafsinclair #noahsinclair #sinclairsloft

A post shared by Bunga Citra Lestari (@bclsinclair) on

 

#10 FASHASANDHA

Indahnya beraya di desa .. . . Second Raya. Pinjam moto sepupu kami from Thailand sat ? ❤ Thank You @jelitagallery for our matchy2 peach dress #fasharaya2017 #iburayfalraysha

A post shared by Fasha Sandha (@fashasandha) on


#11  SAZZY FALAK

The girls were matchy-matchy with Daddy @nash_idrus today and Mommy pakai neutral so kononnya match semua orang ? . #nashsazzy #nashsazzyraya #nashsazzyraya2017 #imaanlilytiararose #imaanlilytiararoseraya

A post shared by Sazzy Falak (@sazzyfalak) on

Click to access the login or register cheese